FIREMNÉ STRETNUTIA

Plánujete ohúriť obchodných partnerov?

Optimálny priestor pre vaše firemné podujatie poskytuje dostatočnú kapacitu, potrebné vybavenie, požadované gastro možnosti, biznis ubytovanie a bezproblémové parkovanie priamo v areáli. Semináre, školenia, kurzy, konferencie, kongresy, aj teambuildingy, firemné večierky a recepcie pripravíme na kľúč pre skupiny od 25 – 200 osôb. 

 

Meetingy

Plánujete ohúriť svojich klientov alebo obchodných partnerov? K dispozícii sú vám luxusné V.I.P priestory.

Teambuildingy

Teambuilding ako firemné stmeľovanie kolektívu sa určite nezaobíde bez dobrého jedla a príjemnej atmosféry.

Firemné večierky

Doprajte svojim zamestnancom zaslúžený relax a spolu s nami pre nich pripravte nezabudnuteľný firemný večierok.

CENTRAL BAR

Srdce reštaurácie s kapacitou 120 miest a letnou terasou pod brezami s kapacitou 80 miest.

Vybavenie: TV, vzduchotechnika

HALL

Svadobná sála s kapacitou 160 miest a terasou pod lipami je vybavená aj na školenia, plesy, firemné večierky, stužkové slávnosti, tanečnú zábavu, koncerty. Pri rautovom štýle je kapacita 200 osôb.

Vybavenie: dataprojektor, plátno, profesionálne ozvučenie a osvetlenie, zatemnenie miestnosti akustickými závesmi, klimatizácia, vzduchotechnika, vlastné WC, parkovisko, samostatný vstup

FUNCTION ROOM

Raňajková miestnosť, ktorá sa v priebehu niekoľkých minút dokáže zmeniť na útulnú miestnosť pre väčšiu rodinnú oslavu, firemné školenie či svadbu s kapacitou 60 miest.

Vybavenie: dataprojektor, plátno, TV, zatemnenie miestnosti závesmi, vzduchotechnika

VIP SALÓNIK

Vhodný na usporadúvanie rodinných osláv a firemných stretnutí s kapacitou 25 miest. Je to jediná miestnosť, kde sa dá vychutnať aj cigareta či cigara.

Vybavenie: TV, vzduchotechnika, vlastné WC

TERASA

Naša vonkajšia terasa je priamo spojená s reštauráciou, a teda si na nej môžete vychutnať špeciality z kuchyne či z baru. Terasa je jediné miesto v reštaurácii, kde je dovolené fajčiť.

TOP