IMUNIÁDA

" CELODENNÝ WORKSHOP POD VEDENÍM CERTIFIKOVANÉHO INŠTRUKTORA WIM HOF METÓDY ERIKA SVITKA "

 

Workshop Vás naučí ako pracovať so svojím dychom ako kľúčom k vnútornej energii, k výkonnejším pľúcam a celej dýchacej sústave, ako posilniť srdcovo-cievny systém, a využiť pritom silu svojej mysle a zároveň zvládnuť neočakávané výzvy v každodennom živote.

IMUNIÁDA

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ

Kurz je pre všetkých, ktorým záleží na vlastnom zdraví, kondícii a životnej energii. Určený je záujemcom od 12 rokov. Turbulentná doba nám všetkým zreteľne ukázala, aká vysoká je cena zdravia. Naučíme sa, že správnym prístupom vieme uchopiť zodpovednosť za svoje zdravie a životnú energiu do vlastných rúk a dlhodobo si ich udržiavať vo výbornej kondícii.

Dych, vnútorný oheň a chlad používame ako tréningové nástroje k prebudeniu vlastnej vnútornej sily a energie. Učíme sa ich kultivovať. Zároveň zoceľujú našu imunitu a odolnosť voči neblahým vplyvom moderného prostredia.

PROGRAM

Úvod

Teoretická časť

Dychové cvičenia

Otužovanie

Spoločné jedlo a diskusia

TERMÍNY A CENA WORKSHOPU

27.11.2021 (sobota) 9:00 – 16:00

Celodenný kurz - 129 Eur

(cena zahŕňa kurz a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 1 osobu – 189 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 2 osoby -  319 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

 

REGISTRÁCIA

WEB:

wimhofmethod

eriksvitok

Viac info na tel. čísle 

0908 224 335

 

 

WIM HOF METÓDA

Pôsobením doby sme si my, ako ľudský druh, vyvinuli odmeraný postoj k prírode. Zabudli sme pritom na našu vrodenú vnútornú silu, ktorou nás obdarila práve príroda. Je to aj schopnosť nášho tela prispôsobiť sa extrémnejším teplotám a prežiť komfortne v našom prirodzenom prostredí. Metóda Wim Hof je založená na princípe objavovania tohoto potenciálu.

 

Terapia chladom

Správne vystavenie sa chladu, naštartuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane aktivácie hnedého tuku. Znižuje v tele zápaly, posiľňuje imunitný a hormonálny systém, zlepšuje kvalitu spánku a produkciu endorfínov, ktoré prirodzene zlepšujú vašu náladu.

Dýchanie

Dýchame všetci. Neustále a podvedome. Väčšinou si neuvedomujeme skryté možnosti dýchania a aplikácie dýchacích techník. Zmeny hladín nielen kyslíka podľa špecializovanej Metódy Wima Hofa nám prinesie viac energie a množstvo iných zdravotných benefitov.

Nastavenie mysle

Tretí pilier Metódy Wima Hofa je základom predošlých dvoch. Vystavovanie sa chladu a vedomé dýchanie si vyžadujú trpezlivosť a pravidelnosť, aby boli zvládnuté na jednotku. A tak, až pod správnym vedením a s Vašim odhodlaním, budete pripravení preskúmať a  zvládnuť riadiť svoju vlastnú myseľ aj telo.

 

 

KTO JE ERIK SVITOK?

 

WIM HOF CERTIFIED INSTRUCTOR

XPT BREATH PERFORMANCE COACH

Certifikovaný inštruktor Wim Hof Method a kouč Metódy XPT zameranej na zvýšenie športovej výkonnosti špecializovanej na dýchacie techniky a športovú výkonnosť. Od počiatkov naberaní znalostí som čerpal zo svojich koreňov lektora angličtiny a zanieteného športovca. Záujemcov vediem k znovuobjaveniu vlastnej sily v živloch, ktoré sme vplyvom moderného spôsobu života vytlačili zo svojich životov. Prijatím ich energie sa vieme vrátiť naspäť ku koreňom svojich evolučných predností. Keď nebrázdim práve svet, žijem v Cigli, a ako WHM inštruktor pôsobím po celom Slovensku.

 

TOP