Central Bar

S kapacitou 120 miest je srdcom reštaurácie. Otvorená vinotéka, sudy plné Plzeňského Prazdroja a vstup do ďalších zaujímavých priestorov ponúka práve centrálna zóna reštaurácie. TV a vzduchotechnika sú bonusmi zameranými na zintenzívnenie zážitku pri konaní eventov rôzneho zamerania.

Terasa pod brezami

Aby ste mohli načerpať pozitívnu energiu kedykoľvek. Z väčšej časti plne prestrešená terasa s kapacitou 150 miest poskytuje aj možnosť otvoreného priestoru či prekrytia. Orientovaná na južnú stranu ponúka slnečné posedenie od rána do večera.

Terasa pod brezami

Aby ste mohli načerpať pozitívnu energiu kedykoľvek. Z väčšej časti plne prestrešená terasa s kapacitou 150 miest poskytuje aj možnosť otvoreného priestoru či prekrytia slnečníkmi. Orientovaná na južnú stranu ponúka slnečné posedenie od rána do večera.

Hall

Najväčšia sála reštaurácie dokáže hostiť 150 – 200 osôb. Štýlový, nápaditý a precízne riešený priestor so samostatným vstupom, parkoviskom, terasou, šatňou, toaletami a barom ponúka aj plné technické vybavenie ( profi osvetlenie, ozvučenie, vzduchotechniku, klimatizáciu, dataprojektor, plátno akustické závesy) pre komfortnú organizáciu akéhokoľvek spoločenského, firemného podujatia i svadby.

Terasa pod lipami

Vynikajúca atmosféra nádherného prostredia pre vaše jedinečné momenty. Plne prestrešená terasa prislúchajúca k Hall s vlastným parkoviskom je súčasťou veľkej sály a zároveň príjemným súkromným priestorom na welcome drink i svadobný obrad. Možnosť stolovania priamo na terase pod lipami s výhľadom na zeleň, skleník a rieku robí tento kút reštaurácie romantickým zákutím ideálnym aj na komorné firemné posedenie či rodinnú oslavu v kruhu najbližších.