WELLNESS

" Nápadité miesto plné novej energie "

  • Doplňte energiu po náročnom dni
  • Naštartujte sa do nového týždňa
  • Vylepšite si kondíciu
  • Zregenerujte telo i ducha
  • Odbúrajte stres

MERIDIANA Bojnice resort wellness ponúka

Fínska sauna

Oddych a omladenie

Fíni poznajú tajomstvo kvalitnej regenerácie tela a mysle už celé stáročia. Inšpirujte sa aj Vy a nechajte na seba blahodarne pôsobiť účinky fínskej sauny.

Po saunovaní si oddýchnite v príjemnej atmosfére odpočivárne a doplňte tekutiny prírodnými minerálnymi, ovocnými šťavami alebo vlažným čajom.

Infrasauna

Relax a chudnutie v jednom

Saunovanie v infrasaune je možné uskutočniť kedykoľvek počas dňa. Najlepšie je ísť do infrasauny ráno. Ranná kúra vám dodá energiu na celý deň. Pokiaľ chcete lepšie zaspávať, doprajte si infrasaunu večer.

Sedavé zamestnanie a každodenná námaha so sebou často prináša sprievodné javy v podobe natiahnutých svalov a boľavého chrbta - vtedy je využitie infrasauny priamo očistou pre váš organizmus.

Posilnenie imunity a detoxikáciu môžete dopriať celej rodine, nakoľko infrasaunovanie je vhodné aj pre deti.

Vonkajšie biojazierko

Skvelé miesto pre nové zážitky

Nádherne za každého počasia, 365 dní v roku. Biojazierko s leknami, rybičkami, možnosťou osvieženia i slnenia na móle s ležadlami predstavuje skvelé miesto pre nové zážitky. V lete osvieži, v zime otuží, exteriérové jazierko je prístupné v každom ročnom období. Už len pohľad naň z pavlače pred vašou izbou prináša pozitívny začiatok i záver dňa.

Floating

Vyskúšajte stav bez starostí

Nový trend v oblasti relaxácie a sebaliečenia predstavuje nadnášanie v priestornej vani naplnenej vodou svojou hustotou imitujúcou prostredie Mŕtveho mora a stav beztiaže. A práve to pomáha odpútať sa od starostí všedných dní a dôkladne zrelaxovať. 

Počas pobytu vo vode sa postupne začnú vyplavovať endorfíny – hormóny šťastia a znižovať hormón kortizol – stresový hormón. Okrem toho sa začne znižovať krvný tlak a mozgová aktivita, takže zrelaxujete na maximum nielen svaly, ale aj hlavu. A o to ide.

Doprajte si relax v našej privátnej wellness zóne, načerpajte dobrú energiu plnými dúškami v našich dômyselných relaxačných zariadeniach, zregenerujte telo i ducha a vykročte do ďalších dní v tom správnom naladení.

Služby wellness sú dostupné nielen pre ubytovaných hostí.

Cenník wellness

verejnosťubytovaní
Floating 1 hodina39,99 € / 1 osoba29,99 € / 1 osoba
59,99 € / 2 osoby49,99 € / 2 osoby
Saunový svet 2 hodiny14,99 € / osoba9,99 € / osoba
Saunový svet (deti do 10 rokov)5 € / dieťa5 € / dieťa

Poznámka: V cene je zahrnuté: uterák, deka a plachta, čaje, sóda (ubytovaný má navyše aj župan)  Deti bez nároku na lehátko

Floating je potrebné si rezervovať minimálne 3 hodiny vopred.

2 hodiny
Súkromné wellness bez floatingu (max 6 osôb, každá ďalšia osoba sa platí podľa cenníka)100,00 €
Súkromné wellness s floatingom (max 8 osôb, každá ďalšia osoba sa platí podľa cenníka)159,99 €

Poznámka: V cene je zahrnuté: uterák, deka a plachta, čaje, sóda (ubytovaný má navyše aj župan)  Deti bez nároku na lehátko

Doplnkový sortiment

Župan2 € / kus
Papuče1 € / kus

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 15:00 - 21:00

Sobota - Nedeľa: 10:00 - 21:00

TOP